راهبند اتوماتیک الکتروپارس

راهبند ها به دو نوع دستی و راهبند اتوماتیک تقسیم می شوند که تفاوت آن ها در نوع باز و بسته شدن آن می باشد . در نوع دستی ، باز و بسته شدن بوسیله چرخ دهنده ها انجام میشود در حالیکه در نوع اتوماتیک این عمل توسط پمپ هوا و روغن انجام میگیرد .

کاربرد راهبند اتوماتیک و مزایای آن :

راهبند اتوماتیک که به راهبند برقی هم شناخته میشود انواع و اقسام مختلفی دارد و به دسته های گوناگونی تقسیم میشود (راهبند ۲۴ولت، راهبند ۱۲ولت، راهبند تکفاز، راهبند هیدرولیک ، راهبند سه فاز) و امکان باز و بسته شدن آن به طرق مختلفی مانند سیستم پلاک خوان ، دستگاه کارت خوان و … انجام می شود.
راهبند اتوماتیک می تواند ورود و خروج افراد را کنترل و ثبت نماید و امکان تجهیز و نصب دوربین مدار بسته بر روی راهبندهای اتوماتیک برای جلوگیری از سرقت وجود دارد که از جمله مزایای این نوع راهبند میباشد . نرم افزار کنترل راهبند های اتوماتیک قابلیت کنترل چند راهبند را به طور همزمان دارد . برای کنترل تردد در راهبند ها سیستم های مختلفی تعبیه شده است مانند دوربین پلاک خوان ، دستگاه کارت خوان ، ریموت کنترل و غیره. از مزایای دیگر راهبند اتوماتیک اینست که مناسب برای مکانهایی با تردد ترافیکی بالا میباشد .

نکات مهم در انتخاب راهبند مناسب :

در انتخاب راهبند ها باید به نوع سیستم امنیتی لازم ،میزان ورود و خروج افراد ، قیمت و بودجه موجود ، عرض مکان مورد نظر برای نصب راهبند ، سرعت لازم و مورد انتظار ما از باز شدن راهبند توجه کرد تا راهبند مناسب را خریداری کنیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *